Su dezenfeksiyonu

antalya grundfos su dezenfeksiyonu

Grundfos’un yenilikçi bakış açısı

Grundfos, su dezenfeksiyonu ve dozajı için her tipteki ticari binada kullanılabilecek pompa ve sistemler tasarlayıp üretir. Su sistemleri, iklimlendirme sistemleri, boyler ve ısıtma sistemleri için su dezenfeksiyonu, kireç önleme, kirlenme önleme ve antikorozyon alanlarında uzmanız. Zorlu çalışma koşullarını tecrübe etmiş bir şirket olarak danışmanlara, müteahhitlere ve yatırımcılara en doğru çözümleri ulaştırırız. Size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

Domestik su

İçmek ve duş almak için kullandığımız su bakterilerden, virüslerden, parazitlerden ve mantar sporlarından arındırılmış olmalıdır. Aksi takdirde, lejyonella gibi hastalıklar kaçınılmaz olur. Grundfos’un domestik su sistemleri için geliştirdiği dezenfeksiyon çözümleri, son kullanıcıya ulaşan suyu sağlık açısından tamamen elverişli duruma getirir.

İklimlendirme, kazan ve ısıtma sistemleri

İklimlendirme, kazan ve ısıtma sistemlerinde amaç, boruları korozyona karşı koruyarak bakteri oluşumunu engellemektir. Grundfos, iklimlendirme sistemlerinin temizliği ve güvenliği için etkin performanslı birçok çözüm sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir