Basınçlandırma

Gelişmiş hidroforlar

İleri teknolojiyle tasarlanan hidrofor sistemlerimiz kullanımı kolay yazılım özelliğine sahiptir. Oransal basınç işlevi bu yazılımın bir özelliği olup büyük boru çaplarından kaynaklanan sürtünme kaybını kompanse eder. Yumuşak basınçlandırma bu yazılımın sahip olduğu bir diğer özelliktir. Bu işlev, güç kaynaklarında meydana gelen dalgalanmalar için idealdir.

Kontrol ve iletişim

Hydro MPC çözümünü, veri yolu sistemiyle bir bilgisayara bağlayarak hidrofor sisteminizi uzaktan izleyip kontrol edebilirsiniz. Böylece, nerede olursanız olun sistem performansını takip edebilir ve ayarlarını değiştirebilirsiniz. Hydro MPC hidrofor seti tüm önemli iletişim sistemleriyle uyumludur.

Anında enerji tasarrufu

Grundfos hidrofor sistemlerinde EI2 standardında geliştirilmiş yüksek enerji tasarruflu ve oldukça sessiz çalışan pompalar kullanılır. Dahası, sistemlerimiz anahtar teslim çözümler olduğu için su ve elektrik bağlanır bağlanmaz çalışmaya hazırdır.

Pompada hijyen

Grundfos, hijyenik hidrofor sistemleri üretmede öncü bir firmadır. Sistemlerimizde kullanılan paslanmaz çelik manifoldlar korozyona karşı koruma sağlar. Ayrıca tüm yüzeyler, bağlantılar ve köşeler pürüzsüzdür, yuvarlatılmıştır ve çatlak ihtiva etmezler. Bu özelliklere sahip bir yapıda ölü köşe bulunmaz ve pompanın hijyenik kontrolü için en uygun koşullar temin edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir