Hakkımızda

Maketek Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret kurumsal yapısını, sürekli gelişim ile bütünleştirme, bilgi ve tecrübesini daha iyiyi üretmek adına kullanmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, yaratıcı düşünceye değer vermek ve değerler yaratmak temelleri üzerine kurulmuştur. İnşaat, elektrik ve mekanik tesisat konularında dinamik ve kurumsal yapısı ile bilgi ve birikimlerini müşterilerine, ulusal ve uluslararası platformlarda en iyi şekilde sunmayı amaç edinmiştir. Gelişen teknoloji ve sistemlerin yakından takibi ile müşterilerine standartlar çerçevesinde en uygun ve ekonomik çözümleri, yüksek kalite ve işletme verimliliği ile sağlamaktadır. Güçlü yapısı ve dinamik kadrosu ile çok sayıda projeyi eş zamanlı olarak yürütme kapasitesine sahiptir.Bunu başarmak için herşeyden önce;

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Maketek ekibine dâhil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”
Firmaların önemli projelerini aynı anda yürütürken çeşitli sorunlarla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunları nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken bahaneler değil çözümler üretiyoruz.

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”
Çalışma şartlarımız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin, belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışına düzenliyor ve proje ekibimizin bu sürece sadık kalması için özen gösteriyoruz.

Merhaba
Merhaba
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabilirim.